Jesteś tutaj

PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNNEGO “CENTRUM ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY „HORYZONT”

Stowarzyszenie Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy otrzymało dofinansowanie ze środków Unii Europejskie tj. z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na realizację projektu pn. „Placówka Wsparcia Dziennego”.

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do usług społecznych tj. usług wsparcia rodziny skierowanych do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów z terenu powiatu nowotarskiego poprzez utworzenie w Gminie Czarny Dunajec w miejscowości Piekielnik 30 nowych miejsc opieki i wychowania w ramach placówki wsparcia dziennego z których skorzysta łącznie 300 dzieci/ młodzieży.

Główne działania realizowane w ramach projektu to opracowanie i aktualizacja indywidualnych planów wsparcia, świadczenie wsparcia opiekuńczego i specjalistycznego na rzecz dzieci i młodzieży, wsparcie rodziny oraz kursy szkolenia dla kadry nauczycielskiej.

Od 18.07.2022 roku ruszyła rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennnego “Centrum rozwoju dzieci i młodzieży „Horyzont”,  szczegółowe informacje tel. 515 442 763 oraz na stronie internetowej: http://przyjaznadolinaraby.info/nowastrona/rekrutacja-uczestnikow

Zapraszamy  również na profil facebookowy placówki: https://www.facebook.com/Centrum-rozwoju-dzieci-i-m%C5%82odzie%C5%BCy-Horyzont-106009405529097/

Obraz1.jpg

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer